Kalendář akcí 2020

Říjen 2020

Den na statku – MŠ Jílová – MŠ Žabičky

1. 10. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Září 2020

Den na statku – MŠ Schweitzerova - MŠ

24. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Komenium – MŠ Sovičky

21. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Schweitzerova - MŠ

17. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Jílová - Berušky

14. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ a MŠ Nemilany – MŠ Včeličky

10. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ a JŠ Kopretinka Olomouc

7. 9. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Červen 2020

Den na statku – Církevní mateřská škola Ovečka v Olomouci - Srdíčka

25. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Církevní mateřská škola Ovečka v Olomouci - Sluníčka

22. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Církevní mateřská škola Ovečka v Olomouci - Hvězdičky

18. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Mezinárodní Montessori MŠ Olomouc – modrá třída

15. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Mezinárodní Montessori MŠ Olomouc – žlutá třída

11. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Nedvědova Olomouc – 2.A

8. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Mateřská škola U Sila - Pampelišky

4. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Stupkova

1. 6. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Květen 2020

Den na statku – LMŠ Sofisa

28. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

26. 5. 2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

25.5.2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Den na statku – FZŠ Tererovo nám.1, Olomouc – 1.B

25. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Stupkova

21. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Mateřská škola U Sila - Poupátka

18. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Stupkova

14. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – FZŠ Tererovo nám.1, Olomouc – 1.A

11. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc – 2. tř.

7. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak vést dílny čtení

5. 5. 2020 od 14:30 – 17:30

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc – 1. tř.

4. 5. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Duben 2020

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc - Sedmikrásky

30. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Sofia, MŠ Řepčínská - Motýlci)

29. 4. 2020

Místo konání: Knihovna města Olomouce, pobočka Neředín

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Sofia - Motýlci, MŠ Holečkova - Včeličky)

27. 4. 2020

Místo konání: Knihovna města Olomouce, pobočka Neředín

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc - Pomněnky

27. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Čapka Choda Olomouc - MŠ

23. 4. 2020

Místo konání:statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Nedvědova Olomouc – 2.B

20. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Mezinárodní Montessori MŠ Olomouc - ZŠ

16. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Rozvoj čtenářských strategií u žáků 2. stupně ZŠ

16. 4. 2020 od 14:30 – 17:30

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc - Fialky

6. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Rozvoj zručnosti na 2. stupni ZŠ - Workshop: Moderní technologie

6. 4. 2020

Místo konání: ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18

Rozvoj čtenářských strategií u žáků 1. stupně ZŠ

2. 4. 2020 od 14:30 – 17:30

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc - Pampelišky

2. 4. 2020

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Březen 2020

Rozvoj zručnosti na 2. stupni ZŠ - Workshop: Dřevo (mechanika)

30. 3. 2020

Místo konání: ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18

Tvořivá literární výchova a tvořivý sloh II

26. 3. 2020 od 14:30 – 17:30

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Rozvoj zručnosti na 2. stupni ZŠ - Workshop: Kov

23. 3. 2020

Místo konání: Místo: ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18

Rozvoj zručnosti – polytechnika pro pedagogy 2. stupně ZŠ – workshop DŘEVO

16. 3. 2020

Místo konání: ZŠ a MŠ Demlova

Velká změna (jak pracovat s tématem inkluze – pro pedagogy 2. Stupně ZŠ)

6.3.2020 - 8:30 – 12:30

Místo konání: Dramacentrum

Aktivizující metody v literární výchově

5. 3.2020 od 14:30 – 17:30

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Exkurze do škol (nejen) za polytechnikou - MŠ Herrmannova – Polytechnika smysly a prožitkem

4.3. 2020 od 14.00 – 17.00

Místo konání: MŠ Herrmannova

Pracovní skupina financování

3.3. 2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Únor 2020

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

24.2.2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

24.2.2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – pro pedagogy MŠ)

21.2.2020 od 13.30 – 16.30

Místo konání: Dramacentrum

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – pro pedagogy 1. stupně ZŠ)

21. 2. 2020 od 8.30 – 12.30

Místo konání: Dramacentrum

Exkurze do škol (nejen) za polytechnikou – ZŠ Řezníčkova – Polytechnika v běžném provozu ZŠ

20.2. 2019 od 14.00 – 17.00

Místo konání: ZŠ Řezníčkova

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

20.2.2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

11. 2. 2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

10. 2. 2020

Místo konání: MMOL, Palackého 14

Leden 2020

Řídící výbor

20.1.2020

Místo konání: MMOl, Palackého 14