Kalendář akcí 2021

Celoroční akce 2021

Externí mentoring pro vedoucí pracovníky škol (ZŠ i MŠ)

únor – prosinec 2021

Externí mentoring pro pedagogické pracovníky škol (ZŠ i MŠ)

březen – prosinec 2021

Listopad 2021

Oborový den – ELEKTROTECHNIKA / IT (pro žáky a rodiče)

10.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Oborový den – SLUŽBY (pro žáky a rodiče)

8.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Den na statku – ZŠ tř. Spojenců – 2.B

5.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Holečkova – 6.B a 6.C

4.11.2021 od 8.00 a od 10.00 hod.

Místo konání: ZŠ Holečkova

Den na statku – MŠ Čajkovského – Delfínci

4.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Oborový den – AUTOMOTO (pro žáky a rodiče)

3.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy 1. stupně ZŠ

3.11.2011

Místo konání: Sluňákov

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy MŠ

2.11.2011

Místo konání: Sluňákov

Oborový den – ZDRAVOTNICTVÍ (pro žáky a rodiče)

1.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Den na statku – MŠ Čajkovského – Sluníčka

1.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Říjen 2021

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

25.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

22.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

21.10.2021 od 14:30

Místo konání: SMOl, Namiro

Den na statku – MŠ Štístko

21.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Efektivní vedení školní knihovny

20.10.2021 od 14:00 hod – 16:00 hod

Místo konání: Knihovna města Olomouce

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – MŠ Komenium)

19.10.2021 od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Komenium

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

18.10.2021 od 14:00

Místo konání: SMOl, Namiro

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Broučci

18.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

13.10.2021 od 8:30 hod

Místo konání: SMOl, Namiro

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Řepčínská – Motýlci)

12.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Řepčínská

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Rooseveltova)

12.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Rooseveltova

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Holečkova – 7. A a 6.A

11.10.2021 od 8.00 a od 10.00 hod.

Místo konání: ZŠ Holečkova

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

11.10. 2021 od 14:30

Místo konání: SMOl, Namiro

Den na statku – MŠ Jílová

11.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Sluníčka

8.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Komenium

7.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Setkání s kariérovými (výchovnými) poradci

6. 10. 2021 od 13:15 hod

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ kpt. Nálepky)

6.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ kpt. Nálepky

Den na statku – MŠ Hermannova

4.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Hermannova

1.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Září 2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ – 2. třída

30.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Petřkova

27.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Exkurze pro kariérové poradce

23.9.2021

Místo konání: Prostějov

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Broučci

23.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Svatoplukova

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

23.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Svatoplukova

Den na statku – MŠ Petřkova

23.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – Zdravá anglická MŠ – Monkeys/Teddy Bears

22.9.2021 v 10:30

Místo konání: Zdravá anglická MŠ

Poznáváme hudební nástroje – Zdravá anglická MŠ – Frogs

22.9.2021 v 8:45

Místo konání: Zdravá anglická MŠ

Řídící výbor MAP

20.9.2021 od 13:00 hod

Místo konání: MMOl – radnice

Den na statku – MŠ Petřkova

20.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ – 1. třída

17.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Jílová

16.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Střední novosadská – Včelky

10.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Střední novosadská

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Gagarinova – Sluníčka

10.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Gagarinova

Den na statku – ZŠ Svatoplukova – 1.B

10.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Svatoplukova – 1.A

10.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Wolkerova – Dráčata

9.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Wolkerova

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Mozartova – Zelenáčci

9.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Mozartova

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den II pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

9.9.2021

Místo konání: Rozárium

Den na statku – MŠ Jílová

9.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – LMŠ Sofisa

8.9.2021 v 10:30

Místo konání:

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Komenium – Sovičky

8.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Komenium

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Holečkova – dvě třídy

6.9.2021 v 8:45 a v 10:30

Místo konání: MŠ Holečkova

Den na statku – MŠ Kopretinka

6.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Stupkova – 2.B

3.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Chomoutov

2.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Srpen 2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – seminář pro pedagogy)

31.8.2021 od 8.00 do 12.30 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Sdílení zkušeností pro pedagogy – supervize v rámci programu Inkluze prakticky

30.8.2021 od 9:00 do 12:00 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Program posilování čtenářské gramotnosti (kurz pro pedagogy MŠ)

27.8.2021 od 8:30 do 16:30

Místo konání: Dramacentrum

Červenec 2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

1.7. 2021 od 8:30

Místo konání: MMOl

Červen 2021

Diskusní fórum pro rodiče dětí s PAS – Konec školního roku a velké prázdniny

29.6.2021 od 16.00 do 18:00 hod

Místo konání: SU Stavu 171, Olomouc – Černovír

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Wolkerova)

29.6.2021 od 8.45 a od 10.30 hod.

Místo konání: MŠ Wolkerova

Pracovní skupina pro financování

28. 6. 2021 od 13:00

Místo konání: MMOl

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Helsinská 1.D)

28. 6. 2021 od 10:00 – 11:40

Místo konání: ZŠ Helsinská

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Helsinská 1.C)

28. 6. 2021 od 8:00 – 9:40

Místo konání: ZŠ Helsinská

Den na statku – MŠ na Trati – Sluníčka

25.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Dvorského 1. a 2.tř.)

25.6.2021

Místo konání: ZŠ Dvorského

Den na statku – MŠ Žižkovo – Myšky

24.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Sokolská – Sluníčka

21.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Sokolská – Broučci

18.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – LMŠ Sofisa – Motýlci

17.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Heyrovského)

16. 6. 2021 od 10:00 – 11:40

Místo konání: ZŠ Heyrovského

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.C)

16. 6. 2021 od 8:00 – 9:40

Místo konání: FZŠ Hálkova

Den na statku – MŠ Hermannova – předškoláci 2

14.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – Veverky a Berušky)

14.6.2021 od 8.45 a od 10.30 hod.

Místo konání: MŠ Herrmanova

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

14. 6. 2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – tř. Berušky)

14.6.2021 od 8.45-10.30 hod.

Místo konání: MŠ Herrmannova

Den na statku – MŠ Herrmannova – předškoláci

14. 6. 2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Schweitzerova – 2. oddělení

11.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

11. 6 .2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Den na statku – MŠ Schweitzerova – 1. oddělení

10.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

středa 9. 6. 2021 v 9:00

Místo konání: KMOl Neředín

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Droždín)

9.6.2021 od 10.00-11.40

Místo konání: ZŠ Droždín

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

7. 6. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Broučci

7.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Čapka Choda)

7. 6. 2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Koťátka

4.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

3.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

2.6.2021

Místo konání: KMOl Neředín

Květen 2021

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

31. 5. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Den na statku – Pružná MŠ – oddělení B

31.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – LMŠ Sofisa – Veverky

28.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pomněnky

27.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 2

26.5.2021 od 13:30 – 16:00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

26. 5. 2021 od 8:30

Místo konání: velký zasedací sál Hynaisova

Jak rozpoznat talent svých dětí a dále s ním pracovat? – pro rodiče

26.5.2021 od 17:00 – 19:00

Místo konání: on-line

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.A a 1.B.)

25. 5. 2021

Místo konání: FZŠ Hálkova

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

24. 5. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 1

24.5.2021 od 13:30 – 16:00

Místo konání: on-line

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Frogs, Teddies

24.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Sedmikrásky

20.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

20.5.2021

Místo konání: Rozárium

Hravé profesní poradenství – pro kariérové poradce

19.5.2021 od 13.00 – 16:30

Místo konání: on-line

Den na statku – Pružná MŠ – předškoláci

17.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pampelišky

13.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Hermannova – předškoláci

10.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Fialky

6.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ M. Horákové, 1.A a 1.B)

4.5.2021

Místo konání: FZŠ FZŠ M. Horákové

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 2. třída

3.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Duben 2021

Den na statku – MŠ Hermannova

30.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Monkeys

29.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Kopretinka

26.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – CMŠ Ovečka – předškoláci

23.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 1. třída

22.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Komunikační pojetí v integrované výuce

19.4. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Svatoplukova – 8.A

14.4. od 10:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Heyrovského – 7.C

9.4.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Děti a on-line závislosti – pro metodiky prevence na školách

8.4.2021 od 13.00 – 16:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Komenium – 8.A

7.4. 2021 od 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Březen 2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Koménium – 6.A

31.3.2021 od 8.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 4.B

30.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Děti a on-line závislosti – pro rodiče

30.3.2021 od 16.00 – 18:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Svatoplukova – 6.B

29.3.2021 od 10.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Komenium – 7.A

29.3.2021 od 8.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Koménium – 5.A

29.3.2021 od 10.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 4.A

26.3.2021 od 10.15 hod.

Místo konání: on-line

Rozvoj čtenářských strategií u žáků 1. stupně ZŠ

25.3. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 5.A a ZŠ Koménium – 4.B

25.3.2021 od 8.00 hod. a od 10.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Svatoplukova – 7. tř.

22.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Pracovní skupina financování

22.3.2021 od 13:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Koménium – 8.B

19.3.2021 od 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.B

15.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Poezie v literární výchově

11.3. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Gagarinova, Droždín – 4. a 5. třída

11.3.2021 od 8.00 a 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.B

10.3.2021 od 8.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Bystročice – 3.-5.třída

9.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.A a 6.C

8.3.2021 od 8.00 a od 11.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.A a 5.C

4.3.2021 od 8.00 a od 10.15 hod.

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

1. 3. 2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Únor 2021

Posilování čtenářské pregramotnosti – dramatizace čtení (MŠ Herrmannova – tř. Žabičky)

23.2.2021 od 8:40- 10:40

Místo konání: MŠ Herrmannova

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

22. 2. 2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

17.2. 2021 od 9.00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého

15.2.2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Leden 2021

Řídící výbor

21. 1. 2021 od 13:30

Místo konání: on-line

Metodika výuky pomocí micro:bitu

13.1.2021 od 13:30 – 16:30

Místo konání: On-line