Kalendář akcí 2021

Celoroční akce 2021

Externí mentoring pro vedoucí pracovníky škol (ZŠ i MŠ)

únor – prosinec 2021

Externí mentoring pro pedagogické pracovníky škol (ZŠ i MŠ)

březen – prosinec 2021

prosinec 2021

Sdílení zkušeností pro pedagogy – supervize v rámci programu Inkluze prakticky (Příběh pana Tydýta) – pro malý zájem zrušeno

13.12.2021 od 9:00 do 12:00 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Kulatý stůl na téma mentoring, sdílení dobré praxe – nejen pro účastníky celoročního kurzu

9.12.2021 od 14:00 hod.

Místo konání: Olivy

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

8.12.2021 od 8:30

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a potenciálu každého žáka

7.12.2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Základy Hejného metody v matematice na 1. stupni ZŠ

7.12.2021 od 14:00 do 17:00

Místo konání: ZŠ Svatoplukova

Matematická prostředí v Hejného metodě na 2. stupni ZŠ

6.12.2021 od 14:00 do 17:00

Místo konání: ZŠ Svatoplukova

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

2.12.2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Sdílení zkušeností pro pedagogy – supervize v rámci programu Inkluze prakticky (Velká změna) – pro malý zájem zrušeno

2.12.2021 od 9:00 do 12:00 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – ZŠ Svatoplukova 2. B)

2.12.2021 od 8.00 do 9.40 hod.

Místo konání: ZŠ Svatoplukova

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a potenciálu každého žáka

1.12.2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Listopad 2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Stupkova– 7.B a 7.D

29.11.2021 od 8:00 – 10.00 hod. a od 10:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Stupkova

Jak můžeme pomoci dětem s PAS prožívat školní dny ve větší pohodě – pro rodiče a děti s PAS

25.11.2021 od 16:00 – 18:30 hod

Místo konání: Dětské centrum Krokodýlek

Den ve třídě s programem Začít spolu – pro pedagogy MŠ – z důvodu epidemie odloženo

25.11. od 7:30 – 13:00 hod

Místo konání: MŠ Žižkovo náměstí a SMOl

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce a pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti – exkurze na Katedru technické a informační výchovy

24.11.2021 od 14:30 hod

Místo konání: Pedagogická fakulta UPOl

Tandemová výuka a otevřené hodiny matematiky a českého jazyka na ZŠ Nedvědova – z důvodu epidemie odloženo

23.11.2021 od 8:15 do 13:20

Místo konání: ZŠ Nedvědova

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Stupkova – 6. A a 6.B)

12.11.2021 od 8.00 – 9.40 hod. a 10:00 – 11:40

Místo konání: ZŠ Stupkova

Tvořivá literární výchova a tvořivý sloh II – seminář pro pedagogy

11.11.2021 od 14:30 do 17:30 hod

Místo konání: UPOl, Pedagogická fakulta

Workshop Popis potřeb škol II a sdílení dobré praxe – z důvodu epidemie odloženo

10.11.2021 od 9:00 hod – 12:00 hod

Místo konání: Restaurace Gardenpark

Oborový den – ELEKTROTECHNIKA / IT (pro žáky a rodiče) – zrušeno kvůli epidemiologickým opatřením na Úřadu práce ČR

10.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Helsinská – 8. D a 8.C)

9.11.2021 od 8.00 – 9.40 hod. a 10:00 – 11:40

Místo konání: Dramacentrum

Oborový den – SLUŽBY (pro žáky a rodiče) – zrušeno kvůli epidemiologickým opatřením na Úřadu práce ČR

8.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Den na statku – ZŠ tř. Spojenců – 2.B

5.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Setkání výchovných a kariérových poradců aneb podpora strojírenských oborů + exkurze firma Edwards

4.11.2021 od 8.30 do 12.00 hodin

Místo konání: Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – ZŠ Svatoplukova 2. A a 2.C)

4.11.2021 od 8.00 do 9.40 hod.

Místo konání: ZŠ Svatoplukova

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Holečkova – 7.B

4.11.2021 v 8 a 10 hodin

Místo konání: ZŠ Holečkova

Den na statku – MŠ Čajkovského – Delfínci

4.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Efektivní vedení školní knihovny

3.11.2021 od 14:00 hod – 16:00 hod

Místo konání: Knihovna města Olomouce

Oborový den – AUTOMOTO (pro žáky a rodiče) – zrušeno kvůli epidemiologickým opatřením na Úřadu práce ČR

3.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy 1. stupně ZŠ

3.11.2011

Místo konání: Sluňákov

Pracovní skupina financování

2.11. 2021 od 13:30

Místo konání: SMOl, Namiro

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova – 8.A)

2.11. 2021 od 10:00 do 11:40

Místo konání: FZŠ Hálkova

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy MŠ

2.11.2011

Místo konání: Sluňákov

Oborový den – ZDRAVOTNICTVÍ (pro žáky a rodiče) – zrušeno kvůli epidemiologickým opatřením na Úřadu práce ČR

1.11. 2021 od 13:30 do 14:50 a od 15:00 do 16:20

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Den na statku – MŠ Čajkovského – Sluníčka

1.11.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Říjen 2021

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

25.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Roald Dahl vs. David Walliams – FZŠ Hálkova – 4.B

22.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

22.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Praktické náměty pro rozvoj čtenářství na 1.s tupni ZŠ – seminář pro pedagogy

21.10.2021 od 14:30 do 17:30 hod

Místo konání: UPOl, Pedagogická fakulta

Den na statku – MŠ Štístko

21.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den v Rozáriu s moudrou sovou – hravé edukativní dopoledne pro děti MŠ

20.10.2021

Místo konání: Rozárium

Roald Dahl vs. David Walliams – ZŠ Dvorského – 6.A

20.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Stavíme město v galaxii Alfa – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Helsinská 7.C

19.10.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Helsinská

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – MŠ Komenium)

19.10.2021 od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Komenium

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

18.10.2021 od 14:00

Místo konání: SMOl, Namiro

Roald Dahl vs. David Walliams – ZŠ Zeyerova – 6.A

18.10.2021 od 9:30 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Broučci

18.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Zeyerova – 8.C

15.10.2021 od 9:00 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Heyrovského 2.F

14.10.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Čajkovského

Den v Rozáriu s moudrou sovou – hravé edukativní dopoledne pro děti MŠ

13.10.2021

Místo konání: Rozárium

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

13.10.2021 od 14:30

Místo konání: SMOl, Namiro

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Spojenců – 5.A

13.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

13.10.2021 od 8:30 hod

Místo konání: SMOl, Namiro

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Řepčínská – Motýlci)

13.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Řepčínská

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Čajkovského 3.E

12.10.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Čajkovského

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Demlova – 6.C

12.10.2021 od 9:00 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Rooseveltova)

12.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Rooseveltova

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Komenium – 8.A a 9.B

11.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod a od 10:00 – 11:00 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Holečkova – 7. A a 6.A

11.10.2021 od 8.00 a od 10.00 hod.

Místo konání: ZŠ Holečkova

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

11.10. 2021 od 14:30

Místo konání: SMOl, Namiro

Den na statku – MŠ Jílová

11.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 6.B

8.10.2021 od 9:00 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Spojenců – 9. A a 9.B)

8.10.2021 od 8.30 – 10.30 hod. a 10:30 – 12:30

Místo konání: Dramacentrum

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Sluníčka

8.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak vést dílny čtení – seminář pro pedagogy

7.10.2021 od 14:30 do 17:30 hod

Místo konání: UPOl, Pedagogická fakulta

Stavíme město v galaxii Alfa – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ tř. Spojenců 6.B

7.10.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ tř. Spojenců

Den na statku – MŠ Komenium

7.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 4.A

6.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Setkání s kariérovými (výchovnými) poradci

6. 10. 2021 od 13:15 hod

Místo konání: ÚP ČR – Krajská pobočka v Olomouci

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ kpt. Nálepky)

6.10.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ kpt. Nálepky

Stavíme město v galaxii Alfa – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Helsinská 6.C

5.10.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Helsinská

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ sv. Voršily – 6. tř.

5.10.2021 od 9:00 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 4.B

4.10.2021 od 9:30 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Komenium – 7.A

4.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Hermannova

4.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Terera – 4.D

1.10.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Den na statku – MŠ Hermannova

1.10.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Září 2021

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Čajkovského 3.F

30.9.2021 od 8:00 – 12:00 hod

Místo konání: ZŠ Čajkovského

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 9.A

30.9.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Den na statku – Waldorfská ZŠ – 2. třída

30.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Petřkova

27.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Exkurze pro kariérové poradce

23.9.2021

Místo konání: Prostějov

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Broučci

23.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Svatoplukova

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

23.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Svatoplukova

Den na statku – MŠ Petřkova

23.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

MORTINA – příběh neobyčejného strašidla – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Stupkova – 2.C

22.9.2021 od 9:30 – 10:30 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Poznáváme hudební nástroje – Zdravá anglická MŠ – Monkeys/Teddy Bears

22.9.2021 v 10:30

Místo konání: Zdravá anglická MŠ

Poznáváme hudební nástroje – Zdravá anglická MŠ – Frogs

22.9.2021 v 8:45

Místo konání: Zdravá anglická MŠ

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Holečkova)

21.9.2021 od od 9.00 do 10.45 hod.

Místo konání: MŠ Holečkova Mozaika

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Zeyerova – 7.A

21.9.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl nám. Republiky

Řídící výbor MAP

20.9.2021 od 13:00 hod

Místo konání: MMOl – radnice

MORTINA – příběh neobyčejného strašidla – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Stupkova – 2.A

20.9.2021 od 9:00 – 10:00 hod

Místo konání: KMOl pobočka Neředín

Den na statku – MŠ Petřkova

20.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ – 1. třída

17.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Jílová

16.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Kulatý stůl se zástupci PPP, SPC, sdílení dobré praxe – akce pro výchovné poradce

14.9.2021 od 13:00 do 15:00 hod

Místo konání: MMOl, radnice

Den na statku – ZŠ Svatoplukova – 1.A

13.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Střední novosadská – Včelky

10.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Střední novosadská

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Gagarinova – Sluníčka

10.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Gagarinova

Den na statku – ZŠ Svatoplukova – 1.B

10.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Wolkerova – Dráčata

9.9.2021 v 10:30

Místo konání: MŠ Wolkerova

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Mozartova – Zelenáčci

9.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Mozartova

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den II pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

9.9.2021

Místo konání: Rozárium

Den na statku – MŠ Jílová

9.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Poznáváme hudební nástroje – LMŠ Sofisa

8.9.2021 v 10:30

Místo konání:

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Komenium – Sovičky

8.9.2021 v 8:45

Místo konání: MŠ Komenium

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Holečkova – dvě třídy

6.9.2021 v 8:45 a v 10:30

Místo konání: MŠ Holečkova

Den na statku – MŠ Kopretinka

6.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – ZŠ Stupkova – 2.B

3.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Chomoutov

2.9.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Srpen 2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – seminář pro pedagogy)

31.8.2021 od 8.00 do 12.30 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Sdílení zkušeností pro pedagogy – supervize v rámci programu Inkluze prakticky – pro malý zájem zrušeno

30.8.2021 od 9:00 do 12:00 hod.

Místo konání: Dramacentrum

Program posilování čtenářské gramotnosti (kurz pro pedagogy MŠ)

27.8.2021 od 8:30 do 16:30

Místo konání: Dramacentrum

Červenec 2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

1.7. 2021 od 8:30

Místo konání: MMOl

Červen 2021

Diskusní fórum pro rodiče dětí s PAS – Konec školního roku a velké prázdniny

29.6.2021 od 16.00 do 18:00 hod

Místo konání: SU Stavu 171, Olomouc – Černovír

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Wolkerova)

29.6.2021 od 8.45 a od 10.30 hod.

Místo konání: MŠ Wolkerova

Pracovní skupina pro financování

28. 6. 2021 od 13:00

Místo konání: MMOl

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Helsinská 1.D)

28. 6. 2021 od 10:00 – 11:40

Místo konání: ZŠ Helsinská

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Helsinská 1.C)

28. 6. 2021 od 8:00 – 9:40

Místo konání: ZŠ Helsinská

Den na statku – MŠ na Trati – Sluníčka

25.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Dvorského 1. a 2.tř.)

25.6.2021

Místo konání: ZŠ Dvorského

Den na statku – MŠ Žižkovo – Myšky

24.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Sokolská – Sluníčka

21.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Sokolská – Broučci

18.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – LMŠ Sofisa – Motýlci

17.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Heyrovského)

16. 6. 2021 od 10:00 – 11:40

Místo konání: ZŠ Heyrovského

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.C)

16. 6. 2021 od 8:00 – 9:40

Místo konání: FZŠ Hálkova

Den na statku – MŠ Hermannova – předškoláci 2

14.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – Veverky a Berušky)

14.6.2021 od 8.45 a od 10.30 hod.

Místo konání: MŠ Herrmanova

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

14. 6. 2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – tř. Berušky)

14.6.2021 od 8.45-10.30 hod.

Místo konání: MŠ Herrmannova

Den na statku – MŠ Herrmannova – předškoláci

14. 6. 2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Schweitzerova – 2. oddělení

11.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

11. 6 .2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Den na statku – MŠ Schweitzerova – 1. oddělení

10.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

středa 9. 6. 2021 v 9:00

Místo konání: KMOl Neředín

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Droždín)

9.6.2021 od 10.00-11.40

Místo konání: ZŠ Droždín

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

7. 6. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Broučci

7.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Čapka Choda)

7. 6. 2021 v 10:00

Místo konání: KMOl Neředín

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Koťátka

4.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

3.6.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

2.6.2021

Místo konání: KMOl Neředín

Květen 2021

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

31. 5. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Den na statku – Pružná MŠ – oddělení B

31.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – LMŠ Sofisa – Veverky

28.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pomněnky

27.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 2

26.5.2021 od 13:30 – 16:00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

26. 5. 2021 od 8:30

Místo konání: velký zasedací sál Hynaisova

Jak rozpoznat talent svých dětí a dále s ním pracovat? – pro rodiče

26.5.2021 od 17:00 – 19:00

Místo konání: on-line

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.A a 1.B.)

25. 5. 2021

Místo konání: FZŠ Hálkova

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

24. 5. 2021 od 14:30

Místo konání: on-line

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 1

24.5.2021 od 13:30 – 16:00

Místo konání: on-line

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Frogs, Teddies

24.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Sedmikrásky

20.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

20.5.2021

Místo konání: Rozárium

Hravé profesní poradenství – pro kariérové poradce

19.5.2021 od 13.00 – 16:30

Místo konání: on-line

Den na statku – Pružná MŠ – předškoláci

17.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pampelišky

13.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Hermannova – předškoláci

10.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Fialky

6.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ M. Horákové, 1.A a 1.B)

4.5.2021

Místo konání: FZŠ FZŠ M. Horákové

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 2. třída

3.5.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Duben 2021

Den na statku – MŠ Hermannova

30.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Monkeys

29.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – MŠ Kopretinka

26.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – CMŠ Ovečka – předškoláci

23.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 1. třída

22.4.2021

Místo konání: statek Lazce, Olomouc

Komunikační pojetí v integrované výuce

19.4. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Svatoplukova – 8.A

14.4. od 10:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Heyrovského – 7.C

9.4.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Děti a on-line závislosti – pro metodiky prevence na školách

8.4.2021 od 13.00 – 16:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Komenium – 8.A

7.4. 2021 od 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Březen 2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Koménium – 6.A

31.3.2021 od 8.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 4.B

30.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Děti a on-line závislosti – pro rodiče

30.3.2021 od 16.00 – 18:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Svatoplukova – 6.B

29.3.2021 od 10.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Komenium – 7.A

29.3.2021 od 8.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Koménium – 5.A

29.3.2021 od 10.00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 4.A

26.3.2021 od 10.15 hod.

Místo konání: on-line

Rozvoj čtenářských strategií u žáků 1. stupně ZŠ

25.3. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 5.A a ZŠ Koménium – 4.B

25.3.2021 od 8.00 hod. a od 10.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Svatoplukova – 7. tř.

22.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Pracovní skupina financování

22.3.2021 od 13:00

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Koménium – 8.B

19.3.2021 od 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.B

15.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Poezie v literární výchově

11.3. od 14:00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Gagarinova, Droždín – 4. a 5. třída

11.3.2021 od 8.00 a 10.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.B

10.3.2021 od 8.00 hod

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Bystročice – 3.-5.třída

9.3.2021 od 8.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.A a 6.C

8.3.2021 od 8.00 a od 11.00 hod.

Místo konání: on-line

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.A a 5.C

4.3.2021 od 8.00 a od 10.15 hod.

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

1. 3. 2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Únor 2021

Posilování čtenářské pregramotnosti – dramatizace čtení (MŠ Herrmannova – tř. Žabičky)

23.2.2021 od 8:40- 10:40

Místo konání: MŠ Herrmannova

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

22. 2. 2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

17.2. 2021 od 9.00

Místo konání: on-line

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého

15.2.2021 od 14:00

Místo konání: on-line

Leden 2021

Řídící výbor

21. 1. 2021 od 13:30

Místo konání: on-line

Metodika výuky pomocí micro:bitu

13.1.2021 od 13:30 – 16:30

Místo konání: On-line