Fotografie 2021

Kulatý stůl na téma mentoring, sdílení dobré praxe – nejen pro účastníky celoročního kurzu

9.12.2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

8.12.2021

Základy Hejného metody v matematice na 1. stupni ZŠ

7.12.2021

Matematická prostředí v Hejného metodě na 2. stupni ZŠ

6.12.2021

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

2.12.2021

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – ZŠ Svatoplukova 2. B)

2.12.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Stupkova– 7.B a 7.D

29.11.2021

Jak můžeme pomoci dětem s PAS prožívat školní dny ve větší pohodě – pro rodiče a děti s PAS

25.11.2021

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce a pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti – exkurze na Katedru technické a informační výchovy

24.11.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Stupkova – 6. A a 6.B)

12.11.2021

Tvořivá literární výchova a tvořivý sloh II – seminář pro pedagogy

11.11.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Helsinská – 8.C)

9.11.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Helsinská – 8.D)

9.11.2021 od 8.00 – 9.40 hod. a 10:00 – 11:40

Den na statku – ZŠ tř. Spojenců – 2.B

5.11.2021

Den na statku – MŠ Čajkovského – Delfínci

4.11.2021

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – ZŠ Svatoplukova 2. C

4.11.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Holečkova – 6.C

4.11.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Holečkova – 7.B a 6.C

4.11.2021

Setkání výchovných a kariérových poradců aneb podpora strojírenských oborů + exkurze firma Edwards

4.11.2021

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy 1. stupně ZŠ

3.11.2021

Efektivní vedení školní knihovny

3.11.2021

Seminář Ruce těší rukodělnost aneb s polytechnikou v pohodě – pro pedagogy MŠ

2.11.2021

Pracovní skupina financování

2.11.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova – 8.A)

2.11.2021

Den na statku – MŠ Čajkovského – Sluníčka

1.11.2021

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

25.10.2021

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

22.10.2021

Roald Dahl vs. David Walliams – FZŠ Hálkova – 4.B

22.10.2021

Praktické náměty pro rozvoj čtenářství na 1.s tupni ZŠ – seminář pro pedagogy

21.10.2021

Den na statku – MŠ Štístko

21.10.2021

Den v Rozáriu s moudrou sovou – hravé edukativní dopoledne pro děti MŠ

20.10.2021

Roald Dahl vs. David Walliams – ZŠ Dvorského – 6.A

20.10.2021

Stavíme město v galaxii Alfa – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Helsinská 7.C

19.10.2021

Otevřít video

Příběhy pana Tydýta (program pro třídu – MŠ Komenium)

19.10.2021

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

18.10.2021

Roald Dahl vs. David Walliams – ZŠ Zeyerova – 6.A

18.10.2021

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Broučci

18.10.2021

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Zeyerova – 8.C

15.10.2021

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Heyrovského 2.F

14.10.2021

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

13.10.2021

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Čajkovského 3.E

12.10.2021

Den v Rozáriu s moudrou sovou – hravé edukativní dopoledne pro děti MŠ

13.10.2021

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Spojenců – 5.A

13.10.2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

13.10.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Řepčínská – Motýlci)

13.10.2021

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Demlova – 6.C

12.10.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Noe, nedej se – MŠ Rooseveltova)

12.10.2021

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Komenium – 8.A a 9.B

11.10.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Holečkova – 7. A

11.10.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Holečkova – 6.A

11.10.2021

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

11.10.2021

Den na statku – MŠ Jílová

11.10.2021

Dílna čtení – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 6.B

8.10.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Spojenců – 9. A)

8.10.2021

Velká změna (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Spojenců –9.B)

8.10.2021

Den na statku – MŠ Svatoplukova – Sluníčka

8.10.2021

Jak vést dílny čtení – seminář pro pedagogy

7.10.2021

Stavíme město v galaxii Alfa – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ tř. Spojenců 6.B

7.10.2021

Den na statku – MŠ Komenium

7.10.2021

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 4.A

6.10.2021

Setkání s kariérovými (výchovnými) poradci

6.10.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ kpt. Nálepky)

6.10.2021

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 4.B

4.10.2021

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Komenium – 7.A

4.10.2021

Den na statku – MŠ Hermannova

4.10.2021

Jak vycvičit draka – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Terera – 4.D

1.10.2021

Den na statku – MŠ Hermannova

1.10.2021

Hurá, budeme mít ZOO – projektový den zaměřený na matematickou gramotnost a mezipředmětové vztahy – program pro třídu – ZŠ Čajkovského 3.F

30.9.2021

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Holice – 9.A

30.9.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ – 2. třída

30.9.2021

Den na statku – MŠ Petřkova

27.9.2021

Exkurze pro kariérové poradce

23.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Broučci

23.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Svatoplukova – Mravenečci

23.9.2021

MORTINA – příběh neobyčejného strašidla – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Stupkova – 2.C

22.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – Zdravá anglická MŠ – Frogs

22.9.2021


22.9.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Holečkova)

21.9.2021

Fantastická fantastika – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Zeyerova – 7.A

21.9.2021

MORTINA – příběh neobyčejného strašidla – program pro třídu realizovaný KMOl – ZŠ Stupkova – 2.A

20.9.2021

Řídící výbor MAP

20.9.2021

Den na statku – MŠ Petřkova

20.9.2021

Den na statku – MŠ Jílová

16.9.2021

Kulatý stůl se zástupci PPP, SPC, sdílení dobré praxe – akce pro výchovné poradce

14.9.2021

Místo: SMOl, radnice

Den na statku – ZŠ Svatoplukova – 1.A

13.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Střední novosadská – Včelky

10.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Gagarinova – Sluníčka

10.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Mozartova – Zelenáčci

9.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Wolkerova – Dráčata

9.9.2021

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den II pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

9.9.2021

Den na statku – MŠ Jílová

9.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – LMŠ Sofisa

8.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Komenium – Sovičky

8.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Holečkova – Včeličky

6.9.2021

Den na statku – MŠ Kopretinka

6.9.2021

Poznáváme hudební nástroje – MŠ Holečkova – Motýlci

6.9.2021

Den na statku – ZŠ Stupkova – 2.B

3.9.2021

Den na statku – MŠ Chomoutov

2.9.2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – seminář pro pedagogy)

31.8.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (kurz pro pedagogy MŠ)

27.8.2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

1.7.2021

Pracovní skupina pro financování

28.6.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – Berušky)

14.6.2021

Program posilování čtenářské gramotnosti (program s knihou Jak zvířata spí – MŠ Herrmannova – Veverky)

14.6.2021 od 8.45-10.30 hod.

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Bystročice)

14.6.2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – ZŠ Droždín)

9.6.2021

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Herrmannova)

9.6.2021

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ (MŠ Čapka Choda)

7.6.2021

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

7.6.2021

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Koťátka

4.6.2021

Den na statku – MŠ Střední novosadská – Včelky

3.6.2021

Podpora čtenářství – Přátelství je potřeba – program pro děti MŠ

2.6.2021

Den na statku – Pružná MŠ – oddělení B

31.5.2021

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

31.5.2021

Den na statku – LMŠ Sofisa – Veverky

28.5.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pomněnky

27.5.2021

Jak rozpoznat talent svých dětí a dále s ním pracovat? – pro rodiče

26.5.2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

26.5.2021

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 2

26.5.2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.B)

25.5.2021

Příběhy pana Tydýta (Jak pracovat s tématem inkluze – FZŠ Hálkova 1.A)

25.5.2021

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Frogs, Teddies

24.5.2021

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

24.5.2021

Jak rozvíjet talent – pro pedagogy část 1

24.5.2021

Nářadí se nebojíme aneb Šikovné ruce pomáhají – projektový den pro žáky 3 . – 5. tříd v oblasti polytechniky

20.5.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Sedmikrásky

20.5.2021

Hravé profesní poradenství – pro kariérové poradce

19.5.2021

Den na statku – Pružná MŠ – předškoláci

17.5.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Pampelišky

13.5.2021

Den na statku – MŠ Hermannova – předškoláci

10.5.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – MŠ Fialky

6.5.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 2. třída

3.5.2021

Den na statku – MŠ Hermannova

30.4.2021

Den na statku – Zdravá anglická MŠ – Monkeys

29.4.2021

Den na statku – CMŠ Ovečka – předškoláci

23.4.2021

Den na statku – Waldorfská ZŠ a MŠ – ZŠ 1. třída

22.4.2021

Komunikační pojetí v integrované výuce

19.4.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Heyrovského – 7.C

9.4.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Komenium – 8.A

7.4.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Koménium – 6.A

31.3.2021

Děti a on-line závislosti – pro rodiče

30.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Koménium – 5.A

29.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Svatoplukova – 6.B

29.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Outsider aneb jak z toho ven – ZŠ Komenium – 7.A

29.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Koménium – 5.A

29.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 4.A

26.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Svatoplukova – 5.A

25.3.2021

Rozvoj čtenářských strategií u žáků 1. stupně ZŠ

25.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Koménium – 4.B

25.3.2021

Pracovní skupina financování

22.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Koménium – 8.B

19.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.B

15.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Gagarinova, Droždín – 5. třída

11.3.2021

Poezie v literární výchově

11.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Gagarinova, Droždín – 4. třída

11.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.B

10.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Bystročice – 3.-5.třída

9.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.A

8.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrou proti izolaci – ZŠ Nedvědova – 6.C

8.3.2021

Programy na posílení pozitivního třídního klimatu a potlačení sociální izolace – Hrdinové a jejich příběhy – ZŠ Nedvědova – 5.C

4.3.2021

Pracovní skupina pro uplatnitelnost absolventů na trhu práce

1.3.2021

Posilování čtenářské pregramotnosti – dramatizace čtení (MŠ Herrmannova – tř. Žabičky)

23.2.2021

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

17.2.2021

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

15.2.2021

Řídící výbor MAP

21.1.2021

Metodika výuky pomocí micro:bitu

13.1.2021